Ankara Asansörlü Nakliyat

Ankara Asansörlü Nakliyat

18. katta mı oturuyorsunuz ? Taşınacak mısınız ? Nakliye işlemini nasıl gerçekleştireceğiniz konusunda korkularınız mı var ? Korkmayın Asansörlü taşımacılık Ankara olarak sizin imdadınıza  biz yetişiyoruz.  1998 yılından bu yana Ankara Evden Eve Nakliyat sektörüne 20 senesini vermiş nakliyat firması olarak 200 yılından beri asansörlü nakliyat alanında da Ankara asansör taşımacılığı olarak siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz.

Kaçıncı katta oturursanız oturun bizim için hiç farketmez. Asansörlü Nakliyemiz ile !8. kata kadar siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Ankara asansörlü nakliyat firması olarak eşyalarınızı 200 kg ve 450 kg arası ağırlıkta taşıma gücüne sahip profesyonel son model asansörlerimiz vardır. Ankara da asansörlü nakliyat alanında çok fazla rağbet vardır.  Her asansörlü ev taşımacılığına güvenmeyiniz. İşini korsan olarak yapan birçok nakliye firması mevcuttur. Bu firmalar size yerine getiremeyeceği sözde vaadler vererek işinizi oldukça kötü yapar ve eşyalarınıza zarar veririler. Öncelikli olarak en iyi nakliye firması  bulmanız için görüştüğünüz nakliyat firmasının evraklarını, ücretsiz ekspertiz olup olmadığını, yapılacak iş doğrultusunda eşyaların sigortalanıp sigortalanmadığını, karşılıklı tarafları güvence altına alan sözleşme yapıp yapmadıklarını sorgulayınız.

Bu hususlara sahip bir nakliye firması olarak biz Ankara asansörlü taşımacılık alanında iddaa ediyoruz en iyisiyiz. Bizi isterseniz yerinde teftiş ederek, son model araçlarımızı, uzman ve profesyonel kadromuzu, kaliteli son üretim ekipmanlarımızı görebilirsiniz. Bizimle anlaştığınız taktirde Öncelikle yapacağımız işlem Yerinde ücretsiz ekspertizimizin verilen adrese gelip kıralacak eşya miktarını, taşınacak eşya sayısını, taşıma alanını not ederek fizibilite raporu hazırlayıp size sunmaktır. Sunulan fizibilite raporu doğrultusunda anlaşma yapılarak hesaplanan eşyaların değeri sonucunda karşılıklı hakları gözeten bir sözleşme yapılmaktadır. Yapılan sözleşmede her iki tarafıda kapsayan haklar bulunmaktadır.

Eşyaların değeri doğrultusunda her hangi bir zarar görme, kırılma, yıpranma, çizilme olasılığına karşılık eşyalarınız sigortalanarak bütün sorumluluğu üstümüze alıyoruz. Eşyalarınız sizin için tabikide önemlidir Asansörlü taşımacılık alanında işin en zor kısmı eşyalarınızın zarar görmemesini sağlamaktır. Eşyalarınız 200-450 kg aralığında asansörlü taşımacılığımız ile son derece dikkatli bir şekilde 18. kata kadar taşıma işlemi gerçekleştirmektedir. Ankara asansörlü taşımacılık şirketi olarak biz ulaşan nakliyat firması Her daim siz değerli müşterilerimizi memun etme yolunda emin adımlarla ilerliyoruz. Ankara ve tüm semtlerinde hizmet vermekteyiz. Ankara asansörlü taşımacılık alanında hizmet verdiğimiz semtler sırası ile şunlardır; Ankara Evden Eve NakliyatAnkara Nakliyat

1998 yılından beri Ankara Evden Eve Nakliyat sektöründe oldukça kademe kat ettik. 2000 yılından beri hizmetini başlattığımız Ankara asansörlü taşımacılık sektöründe oldukça olumlu sonuçlar alarak giderek geliştik ve büyüdük. Sizin sayenizde büyümeye ve gelişmeye devam ederek emin adımlarla hizmet vermeye devam edeceğiz.

Bu gönderiyi paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir