KOCAELİ’DE NAKLİYAT HİZMETİ

KOCAELİ’DE NAKLİYAT HİZMETİ

               Merkezi Ankara’ da kurulan firmamız Ulaşan Nakliyat 20 yıldır bu sektörde siz değerli müşterilerimize hizmet vermektedir. Evden eve nakliyat hizmetinden fabrika taşımacılığına uzanan geniş bir hizmet çerçevesi bulunan firmamız Türkiye’nin her köşesine ulaşmakta.

Sizlere sunduğumuz hizmetin kalite standartlarından ödün vermeden tüm Türkiye’de yaymaya başladık ve şimdi işinde uzmanlaşmış profesyonel çalışanlarımızla, geniş araç filolarımızla siz değerli müşterilerimize Kocaeli’ de hizmet vermeye hazırlanıyoruz. 

Başta Kocaeli şehir içi nakliyat hizmeti olmak üzere, Kocaeli –Ankara ve diğer şehirler arası nakliyat işlerinizde yeni adresiniz biziz! Yukarıda bahsettiğimiz üzere çok geniş bir hizmet yelpazesi bulunan Ulaşan Profesyonel Nakliyat ekibi olarak asansörlü nakliyat hizmetinin yanı sıra profesyonel depolama hizmeti, ücretsiz ekspertiz çalışması hizmeti ve sigortalı nakliyat hizmeti vermekteyiz. Size sunabileceğimiz hizmetler hakkında detaylı bilgi edinmek için sitemizi inceleyebilir ya da aşağıda yer alan iletişim hatlarından bizlere ulaşabilirsiniz.

Eğer ki yetkili iletişim danışmanlarımızdan aldığınız cevaplarla tatmin olmaz iseniz https://ulasannakliyat.com/musteri-goruslerii/  adresinden daha önce hizmet vermiş olduğumuz müşterilerimizle iletişim kurarak hizmet kalitemizi değerlendirmelerini isteyebilirsiniz.

Evden Eve Nakliyat: 7/24 hizmetinizde olan firmamız uzman çalışanları ile verdiği kaliteli hizmette sınır tanımıyor. Eşyalarınız kararınız neticesinde en kaliteli ambalaj ürünleri ile ambalajlayıp paketledikten sonra kolilere yerleştiriyoruz. Araca nakledilen eşyalarınız hem şehirler arası hem de şehir içi nakliyat için sevkiyat işlemine hazırdır. Bu doğrultuda yeni adresinize en kısa sürede gerçekleştirilen sevkiyat işlemi sonucunda eşyalar kullanım alanı ve amacına göre sınıflandırılarak yeni binanıza yerleştiriliyor.

Bursa Evden Eve Nakliyat'ın öncüsü Ankara merkezli Firmamız Ulaşan Nakliyat, Bursa ilinin yanı sıra Bursa'nın, Büyükorhan, Gemlik, Gürsu, Harmancık, İnegöl, İznik, Karacabey, Keles, Kestel, Mudanya, Mustafakemalpaşa, Nilüfer, Orhaneli, Orhangazi, Osmangazi, Yenişehir ve Yıldırım ilçelerinde de uygun fiyatlı, güvenilir ve kaliteli nakliyat hizmetlerini sürdürmekte.  

Kocaeli’ de Uzman Fabrika Nakliyat Hizmeti: Evden eve nakliyat firmalarını aşan bir hizmet sektörü olarak karşımıza çıkan fabrika nakliyatı hizmeti için alanında ve bu sektörde profesyonelleşmiş bir ekibimiz vardır. Gerekli tesisat ve donanıma sahip araçlarımız ve son teknoloji nakliyat operatörlerimizle iş kaybınız ve taşıma maliyetleriniz minimum seviyeye düşecektir.

Fabrika Taşımacılığı Yaparken Nelere Dikkat Edilmeli:

– Fabrikada bulunan tüm makinalar balonlu ambalaj ürünleri ile paketlenmeli ve o şekilde taşınmalıdır.

– Fabrikanın ofis eşyalarınız olan; mobilya, bilgisayar, çelik kasa vb. şeyler zarar görmemeleri için özenle ambalajlanarak farklı bir araçla taşınmalıdır ki firmamız bu hassasiyeti göstererek çalışmakta.

– Fabrika tarafından üretilen ürünler, üretimde kullanılan malzemeler farklı bir araçlar yine ambalajlı olarak taşınmalıdır.

Sigorta Yapıyoruz: Eşyalarınızın nakliyat işlemi için gerekli incelemeleri yapıldıktan sonra taraflarımız arasında anlaşma sağlandığı takdirde anlaşma yapıldığı andan itibaren firmamızın güvencesi altına alınmış olmaktadır. Gerek paketleme ambalajlama aşamasında gerek de sevkiyat ya da taşıma aşamasında herhangi bir hasar görmesi durumunda tüm zararının karşılanmaktadır.

Garanti veriyoruz: %100 Müşteri memnuniyeti garantisi veriyoruz! Neden mi? Hem profesyonel ekibimize hem de 20 yıllık verdiğimiz kaliteli hizmet ve tecrübemiz sonucu elde ettiğimiz marka değerimize güveniyoruz. Zaten firmamızın sitesinde yer alan müşteri yorum ve görüşlerini okuduktan sonra ne demek istediğimiz anlayacaksınız.

 

Eşya depolama parça eşya taşımacılığıdershane taşımacılığıbanka taşımacılığımağaza taşımacılığısigortalı nakliyat hizmetievden eve nakliyatokul taşımacılığıdaire taşıması ücretsiz ekspertiz hizmetidepo nakliyatıtekstil firması nakliyatışehir içi/şehirler arası nakliyat

Bu gönderiyi paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Web Tasarim Webhazinem