Şimdi AraWhatsAppp

Şartlar ve Koşullar

Hizmete erişiminiz ve kullanımınız, bu Şartları kabul ettiğinize ve bu Şartlara uygunluğunuza bağlıdır. Bu Şartlar, Hizmete erişen veya bunları kullanan tüm ziyaretçiler, kullanıcılar ve diğerleri için geçerlidir.

Hizmete erişerek veya kullanarak, bu Şartlara tabi olmayı kabul edersiniz. Şartların herhangi bir kısmına katılmıyorsanız, Hizmete erişemeyebilirsiniz.

Fikri mülkiyet
Hizmet ve orijinal içeriği, özellikleri ve işlevleri [wpautoterms company_name] ve lisans verenlerinin münhasır mülkiyetindedir ve kalacaktır.

Diğer Web Sitelerine Bağlantılar
Hizmetimiz, [wpautoterms company_name] tarafından sahip olunan veya kontrol edilmeyen üçüncü taraf web sitelerine veya hizmetlerine bağlantılar içerebilir.

[wpautoterms company_name] herhangi bir üçüncü parti web sitesinin veya hizmetinin içeriği, gizlilik politikaları veya uygulamaları üzerinde hiçbir kontrolü yoktur ve hiçbir sorumluluk üstlenmez. Ayrıca, bu tür içerik, mal veya hizmetlerin kullanımından veya bunlardan kaynaklanan veya bunlardan kaynaklanan veya bunlarla bağlantılı olduğu iddia edilen veya bunlardan kaynaklandığı iddia edilen herhangi bir hasar veya ziyan için doğrudan veya dolaylı olarak [wpautoterms company_name] ‘ın sorumlu veya yükümlü olmayacağını kabul ve taahhüt etmektesiniz. Bu tür web siteleri veya hizmetler üzerinde veya aracılığıyla.

Ziyaret ettiğiniz üçüncü taraf web sitelerinin veya hizmetlerinin hüküm ve koşullarını ve gizlilik politikalarını okumanızı şiddetle tavsiye ederiz.

Sonlandırma
Şartları ihlal etmeniz de dahil olmak üzere, herhangi bir sınırlama olmaksızın, herhangi bir nedenle, önceden haber vermeksizin ve derhal Hizmetimize erişimimizi derhal sonlandırabilir veya askıya alabiliriz.

Şartların feshedilmeden devam etmesi gereken Şartların tüm hükümleri, sınırlama olmaksızın, mülkiyet hükümleri, garanti feragatnameleri, tazminat ve sorumluluk sınırlamaları dahil olmak üzere, fesih hakkından feragat eder.

Feragat
Hizmeti kullanımınız tamamen sizin sorumluluğunuzdadır. Hizmet “OLDUĞU GİBİ” ve “OLDUĞU GİBİ” esasıyla sağlanır. Hizmet, satılabilirlik, belirli bir amaca uygunluk, ihlal veya performansın seyretmesi gibi zımni garantiler de dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak kaydıyla, açık veya zımni herhangi bir garanti olmaksızın sağlanır.

Geçerli Kanun
Bu Hükümler, kanun hükümleri ihtilafı göz önüne alınmaksızın, Türkiye yasalarına göre yönetilecek ve yorumlanacaktır.

Bu Şartların herhangi bir hakkını veya hükmünü yerine getirmememiz, bu haklardan feragat edildiği anlamına gelmeyecektir. Bu Şartların herhangi bir hükmünün bir mahkeme tarafından geçersiz veya uygulanamaz olması halinde, bu Şartların geri kalan hükümleri yürürlükte kalacaktır. Bu Şartlar, Hizmetimizle ilgili aramızdaki tüm sözleşmeyi oluşturur ve Hizmet ile ilgili olarak aramızda olabilecek herhangi bir önceki sözleşmenin yerine geçer ve bunları değiştirir.

Değişiklikler
Bu Şartları istediği zaman değiştirme veya değiştirme hakkını tamamen kendi takdirimize bağlı olarak saklı tutuyoruz. Bir revizyon materyal ise, yürürlüğe girecek yeni şartlardan en az 60 gün önce bildirimde bulunmaya çalışacağız. Maddi bir değişikliği oluşturan şey, tamamen kendi takdirimize bağlı olarak belirlenir.

Bu düzeltmeler yürürlüğe girdikten sonra Hizmetimize erişmeye veya kullanmaya devam ederek, gözden geçirilmiş şartlara tabi olmayı kabul edersiniz. Yeni şartları kabul etmiyorsanız, lütfen Hizmeti kullanmayı bırakın.

Bizimle iletişime geçin
Bu Şartlar ile ilgili herhangi bir sorunuz varsa, lütfen bize ulaşın.

 

 

Last updated: [wpautoterms last_updated_date]

Please read these Terms of Use (“Terms”, “Terms of Use”) carefully before using the [wpautoterms site_url] website (the “Service”) operated by [wpautoterms company_name] (“us”, “we”, or “our”).

Your access to and use of the Service is conditioned on your acceptance of and compliance with these Terms. These Terms apply to all visitors, users and others who access or use the Service.

By accessing or using the Service you agree to be bound by these Terms. If you disagree with any part of the terms then you may not access the Service.

Intellectual Property

The Service and its original content, features and functionality are and will remain the exclusive property of [wpautoterms company_name] and its licensors.

Links To Other Web Sites

Our Service may contain links to third-party web sites or services that are not owned or controlled by [wpautoterms company_name].

[wpautoterms company_name] has no control over, and assumes no responsibility for, the content, privacy policies, or practices of any third party web sites or services. You further acknowledge and agree that [wpautoterms company_name] shall not be responsible or liable, directly or indirectly, for any damage or loss caused or alleged to be caused by or in connection with use of or reliance on any such content, goods or services available on or through any such web sites or services.

We strongly advise you to read the terms and conditions and privacy policies of any third-party web sites or services that you visit.

Termination

We may terminate or suspend access to our Service immediately, without prior notice or liability, for any reason whatsoever, including without limitation if you breach the Terms.

All provisions of the Terms which by their nature should survive termination shall survive termination, including, without limitation, ownership provisions, warranty disclaimers, indemnity and limitations of liability.

Disclaimer

Your use of the Service is at your sole risk. The Service is provided on an “AS IS” and “AS AVAILABLE” basis. The Service is provided without warranties of any kind, whether express or implied, including, but not limited to, implied warranties of merchantability, fitness for a particular purpose, non-infringement or course of performance.

Governing Law

These Terms shall be governed and construed in accordance with the laws of Turkey without regard to its conflict of law provisions.

Our failure to enforce any right or provision of these Terms will not be considered a waiver of those rights. If any provision of these Terms is held to be invalid or unenforceable by a court, the remaining provisions of these Terms will remain in effect. These Terms constitute the entire agreement between us regarding our Service, and supersede and replace any prior agreements we might have between us regarding the Service.

Changes

We reserve the right, at our sole discretion, to modify or replace these Terms at any time. If a revision is material we will try to provide at least 60 days notice prior to any new terms taking effect. What constitutes a material change will be determined at our sole discretion.

By continuing to access or use our Service after those revisions become effective, you agree to be bound by the revised terms. If you do not agree to the new terms, please stop using the Service.

Contact Us

If you have any questions about these Terms, please contact us.