Şimdi AraWhatsAppp

Ofis Ve Büro Taşımacılığı

Ofis Ve Büro Taşımacılığı

Ankara da evden eve nakliyat alanında olduğu gibi ofis ve büro taşımacılığında da hizmet veren firmamız tam 20 senedir ofis taşıma işini de hakkıyla vermektedir. Hiçbir zaman pes etmeyen, her geçen yıl dahada büyüyüp, gelişen , teknolojiye ayak uyduran bir firma olmaktan her daim gurur duymaktayız.

En az Ankara Evden Eve Nakliyat kadar ağır sorumluluğu olan ofis ve büro taşımacılığı profesyonel ve uzman kadrosu ile biz Ankara evden eve nakliye firması için işinde uzmanlaşmış olarak zoru başaran olmaktan onur duyuyoruz. Her anlamda müşteri memnuniyetini sağlamakta olduğu kadar emanet edilen büro ve Ofis malzemelerindede olumsuzluğa yer vermemektedir. Bize emanet ettiğiniz kıymetli büro malzemelerinizi, değerli , Son derece özel evraklarınızı yerinde alfabetik sıra ile kolileyerek dikkatli bir şekilde ambalajlıyoruz.

Yerinde ücretsiz ekspertizimizin fizibilite raporu doğrultusunda evraklarınızın değeri belirlendikten sonra ambalajlama ve paketleme türünüde belirliyoruz. Hiçbir olumsuzluğa neden olmayacak şekilde ince hesaplar ile yolumuzda ilerliyoruz. Profesyonel ve kaliteli uzman kadromuz un tecrübesi şüphesiz en önemli etkendir. Ankara evden eve nakliyat olarak yerini sağlamlaştırmış firmamız ın çalışan sayısı oldukça fazla olmakla birlikte her elemanımız alanında uzman en az 8 yıllık tecrübeye sahiptir.

Elemanlarımız arasında kuruluş tarihimizden itibaren 1998 yılından bi yana yanımızda çalışmakta olan arkadaşlarımızda mevcuttur. İşini severek yapan elemanlarımız herhangi bir olumsuzluklara eşyaların kırılması, zarar görmesi , yıpranması gibi durumlarda sigorta işlemini devreye sokarak sorunu tamamen ortadan kaldırmaktadır. Karşılıklı yapılan sözleşme doğrultusunda iki tarafıda güvence altına alıyoruz. İki tarafında karşılıklı haklarını koruyan firmamız Ankara ofis ve büro taşımacılığı alanında nam salarak memnuniyeti sağlamaya devam edecektir. Ofis ve büro eşyalarınız belirlenen tarih ve saatte belirlenen adresten alınır ve ikamet edilecek yeni iş adresinize taşınır. Taşıma işlemi sonucunda Monte De- Monte işlemi ile ise noktayı koyuyoruz.

Ankara ofis ve büro taşımacılığı denilince her zaman akla gelen ilk firma ulaşan nakliyat tır. Bu durum senelerdir devam etmektedir ve etmeye de devam edecektir. Kalite hiçbir zaman tesadüf olmamıştır bunun en büyük ispatı Ankara evden eve ve Ofis ve büro taşımacılığında uzman olan firmamız Ulaşan nakliyattır.

Bu gönderiyi paylaş

Comments (3)

 • Emir efe cevap

  Verdiğiniz hizmet için çok teşekkür ederim ulaşan nakliyat kaliteli ve güler yüzlü hizmete 1 numara 😎

  29 Kasım 2018 , 23:08
 • Davut yılmaz cevap

  Ofis eşyalarımızı hem ambalajlanip depolama iştetik işlerini çok güzel yaptılar depoda 6 ay durdu eşyalarımız da herhangi bi sıkıntı olmadı gönül rahatlığıyla eşyalarınızi teslim edebilirsiniz davut yılmaz

  6 Ekim 2019 , 20:10
 • Fahrettin kuzgun cevap

  Her şey çok güzeldi, ellerinize sağlık. Memnun kaldim tavsiye ederim.

  13 Ekim 2019 , 19:54

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir